Fašiang cup 2012

25.02.2012 09:00

25.- 26. februára 2012 sme sa zúčastnili turnaja "Fašiang cup 2012" v Skalke pri Kremnici, kde sme obsadili 4. miesto.

FC SALVE 2-5 NULOVÁ ŠANCA

HRADEC 0:15 NULOVÁ ŠANCA

ATLETICO 3:5 NULOVÁ ŠANCA

ako víťaz skupiny sme boli nasadený do štvrťfinále, kde sa narazili na tím SPARTA BB.

Štvrťfinále:

NULOVÁ ŠANCA 1:0 SPARTA BB

po dobrom, hlavne bojovnom výkone sme sa prebojovali do semifinále, a zmerali si sily s tímom ALL STARS

Semifinále:

NULOVÁ ŠANCA 1:1 ALL STARS (2:3 pen)

pre Nulovú Šancu veľmi smolný zápas. Vedenie 1:0 sme nedokázali udržať, a All Stars vyrovnal 3 min. do konca zápasu. V 3 sérii pokutových kopov sme mali víťazstvo na dosah, za stavu 2:2 sme však nepremenili. V 5 sérii rohodol tím All Stars, a prebojoval sa do finále.

O 3. miesto:

NULOVÁ ŠANCA 0:2 MIBA

V zápase o 3 miesto sme dlho držali nerozhodný stav stretnutia, no na konci 1. polčasu MIBA strelila prvý gól po peknej kombinácii. V 2. polčase svoj náskok zvýšila, a zalúžene sa radovala s 3. miesta.