ŽK: Majer - Rado Ráno

ČK: Rado Ráno (Salve FC)

Zostava Nulovej Šanca: Lapiň - Dobrota, P. Daubner - Majer, Meľaga, J. Daubner

________________________________________________________________________________________________

V sobotné upršané poludnie sa na ihrisku KIA ARENA v Sásovej stretli Nulová Šanca a Salve FC. Zápas sľuboval vysokú kvalitu a atraktivitu.

Úvod zápasu bol z oboch strán veľmi opatrný. Nulová Šanca (ďalej len "NŠ" ), no potom si NŠ vypracovala svoje prvé šance, ktoré dokázala premeniť a po individuálnej akcii Majera a skvelej strele Dobrotu bolo 2:0. Z NŠ opadla nervozita a zápas ovládla. do polčasu sa ešte dvakrát presadil Daubner a raz Majer. Polčas teda skončil 5:0.

Druhý polčas sa viedol v podobnom duchu ako prvý. Salve bolo v útoku bezzubé a NŠ pridávala góly jeden za druhým. Po pekných kombinačných a individuálnych akciách sa presadili ešte 4-krát Majer, 3-krát Daubner, a po jednom góle pridal J. Daubner a Meľaga. NŠ sa nakoniec nepodarilo udržať čisté konto, keď o čestný gól sa za tým Salve FC v posledných minútach postaral Pohančánik