Nulová Šanca - Pegi ANK

05.05.2012 10:00

Nulová Šanca 3:2 Pegi ANK

G: 2 P. Daubner, Majer - Kupec, Sobotník

Zostava Nulovej Šance: Lapiň - M. Daubner ml., Dobrota, Badinský - Meľaga, Majer, P. Daubner, J. Daubner

________________________________________________________________________________________________

Sobotné slnečné popoludnie prinieslo veľmi pekné a vyrovnaný zápas medzi Nulovou Šancou a Pegi ANK.

V úvode zápasu si obidva tímy vypracovali množstvo šancí no prvú premenil až Majer v polovici prvého polčasu. Pegi ANK sa snažilo stav vyrovnať no skvelé zákroky brankára Nulovej Šance Michala Lapiňa im to nedovolili. V 17. minúte Nulová Šanca zvýšila svoj náskok po peknej strele pomedzi brankárove nohy, ktorú vyslal Patrik Daubner. Nulovej Šanci sa nepodarilo udržať do polčasu na svojom konte nulu a v závere inkasovala. Polčasový výsledok 2:1.

Druhý polčas sa viedol v podobnom duchu ako prvý. Obidva tými sa snažili vstreliť góly po pekných protiútokoch, no veľa z nich končilo na brankároch. Pekný protiútok predviedla Nulová Šanca a konkrétne sa presadil opäť P. Daubner (označený ako Muž zápasu). Po niekoľkých desiatkach sekundách sa po pošmyknutí J. Daubnera presadil Kupec a znížil na 3:2. Nulová Šanca udržala svoj jednogólový náskok a pripísala si do tabuľky dôležité 3 body.