Nulová Šanca 5:3 Fox Creed / Skyy

G: 2 M. Rýs, I. Majer, P. Dobrota, P. Daubner - L. Mesík, M. Koctúr, M. Číž

ŽK: L. Mesík, M. Číž, M. Gajdár (všetci Fox Creed / Skyy)

ČK: M. Číž

Zostava Nulovej Šance: J. Daubner - P. Dobrota, P. Daubner - M. Rýs, I. Majer, M. Daubner st.

V úvodnom zápas sezóny 2012/2013 Nulová Šanca narazila na tým Fox Creed / Skyy. V oklieštenej zostave si ale nepočínala zle. V úvode zápasu síce inkasovala po strele z pravej strany, no potom už hrala svoju hru zameranú najmä na držanie lopty a vyrážanie do protiútokov. Ako prvý sa presadil, a otvoril strelecký účet Nulovej Šance v 3. lige Peter Dobrota, ktorý po osi Majer, Rýs zasunul loptu do prázdnej brány a bolo vyrovnané. Netrvalo dlho a Nulová vyhrávala. Po peknej hĺbkovej nahrávke Mira Rýsa zakončil pomedzi nohy brankára Majer. Hra sa na chvíľu upokojila, no potom skvelochytajúci brankár Ján Dauber vyhodil loptu na brata Mira Daubnera st., ten ju šikovne posunul na Rýsa a ten nechytateľnou strelou rozvlnil sieť. V závere polčasu Fox Creed / Skyy zatlačil, no gól im to neprinieslo. Prvý polčas 3:1.

Druhý polčas začal tlakom Fox Creed / Skyy, ktorý sa opäť podarilo hráčom Nulovej šance eliminovať. Z protiútokov však hráči Nulovej neustále hrozili. Po jednom z nich sa dostal do úniku Majer, no gól nepridal. Lopta sa však odrazila na out, po ktorom už spomínaný Majer oblúčikom prehodil na Rýsa a ten exportnou strelou pridal svoj 2. gól v zápase. V zápätí však bol proti Nulovej nariadený pokutový kop a bolo znížené na 4:2. Hneď porozohrávke ukázala dvojica Rýs - Majer, že futbal sa dá hrať na veľmi malom priestore, keď na metri štvorcovom obišli brániacu dvojicu Fox Creed / Skyy. Majer však svoj nájazd nepremenil, mal radšej zvoliť nahrávku. V závere zápasu pokutový kop kopala aj Nulová šanca a Patrik Daubner ju nechytateľne premenil. V posledných sekundách ešte Fox Creed / Skyy kozmeticky upravil skóre na konečných 5:3.