19.05.2012 07:00

Nulová Šanca 7:4 FK Plus

G: 3 Majer, 2 P. Daubner, Rýs, Dobrota - 2 Lorinc, Cimerman, Štěpán

ŽK: Paučula (FK Plus)

Zostava Nulovej Šance: Lapiň - Dobrota, Badinský, J. Daubner - Majer, P. Daubner, Rýs

________________________________________________________________________________________

Otvárací zápas sobotňajšieho kolobehu zápasov na ihrisku KIA Arena sa odohral medzi tímami Nulová Šanca a FK Plus.

Zápas sa začal v takom ospatom tempe. Bez väčšieho náboja. po niekoľkých minútach sa hráči prebrali a začal veľký boj. Vedenia sa ujali hráči Nulovej Šance (ďalej už len NŠ) keď po hĺbkovej nahrávke Majer svoj nájazd zakončil P. Daubner. Pár minút neskôr zvýšil na 2:0 Majer po krásnej nahrávke od brankára Lapiňa. do polčasu si brankár Lapiň pripísal ešte jednu krásnu nahrávku po ktorej opäť vsietil Majer. Polčas teda skončil 3:0 v prospech NŠ.

Druhý polčas chcela NŠ kontrolovať výsledok, čo je v malom futbale veľmi náročné. V úvode 2. polčasu nevyužili hráči NŠ svoje šance a pykali. Na 3:1 znížil Lorinc. Gólová prestrelka začala v polovici 2 polčasu, keď ju naštartoval krásnou strelou Miroslav Rýs a bolo 4:1. FK Plus sa opäť dotiahlo na rozdiel dvoch gólov. Potom zaúradoval útok NŠ a po góloch Dobrotu a dobŕšení hattricku Majer bolo razom 6:2. Uspokojená NŠ inkasoval v posledných minútach dvakrát v rozpätí jednej minúty, a do posledných minút s amusela báť o dôležité body. V poslednej minúte kapitán Daubner uzavrel na konečných 7:4.