27.04.2012 18:00

Flaty 6:11 Nulová Šanca

G: 2 Bača, 2 Bíreš, Bulík, Odler - 3 Rýs, 3 P. Daubner, 3 Majer, 2Meľaga

ŽK: Michal Sulovec (Flaty)

Zostava Nulovej Šance: Lapiň - Dobrota, Badinský, P. Daubner - Majer, Meľaga, J. Daubner

_____________________________________________________________________________________________

V piatok v podvečer si zmerali sily dva tímy z hornej polovice tabuľky. Flaty povzbudený po minulotýždňovej výhra nad Beercelona AC a Nulová Šanca, doposiaľ neporazená v jarnej časti, naposledy vyhrala vysoko 14:1 s tímom Salve FC.

Zápas začal veľmi opatrne z oboch strán. ako prvý sa z gólu tešili hráči Flaty. Za Nulovú Šancu vyrovnal Majer a po góly Rýsa sa Nulová Šanca dostala do vedenia. Do polčasu NŠ vstrelila jeden gól a Flaty ešte dva a tak polčasový výsledok 3:3.

V druhom polčase sa vrece s gólmi roztrhlo. na začiatku polčasu sa trafil po individuálnej akcii Meľaga. Góly sa striedali na jednej aj druhej strane. Trom hráčom Nulovej Šance sa podarilo vstreliť hattrick Meľaga pridal dva góly. Nulová Šanca si udržala jarnú neporaziteľnosť aj po tomto dôležitom zápase.