Brocak EFCE - Nulová Šanca

14.04.2012 16:00

Brocak EFCE 7:8 Nulová Šanca

G: 2 Uhrín, 2 Turoň, Lišiak, Vrbiar - 3 Rýs, 3 Majer, Meľaga, Marek Lachký

Zostava Nulovej Šance: Lapiň - Majer, M. Daubner ml., Meľaga, Dobrota - P. Daubne, Rýs, Marek Lachký

__________________________________________________________________________________________

Prvý polčas sa podobal na preťahovanú. Ako prvý sa presadili hráči Nulovej Šance (ďalej už len NŠ ), konkrétne Majer, ktorý pohotovou strelou špicom otvoril skóre. v zápätí Brocak vyrovnal. Pár minút nato po individuálnej akcii Miroslava Rýsa z ľavej strany sa vedenia ujala Nulová Šanca. NŠ sa snažila náskok zvýšiť no z protiútokov pykala. Brocak opäť vyrovnal. Po dlhom obliehaní brány si NŠ vypracovala štandartnú situáciu, ktorú po skvele nakopnutej lopte do predbránkového priestoru efektne pätičkou zakončil Majer. Do konca polčasu ešte padol jeden gól a to do siete NŠ. Polčasový stav 3:3.

Do druhého polčasu lepšie vstúpila NŠ, keď po peknej akcii Lukáša Meľagu skórovala. Presadil sa spomínaný Meľaga. Potom nasledovali dve hrubé chyby Majera a Brocak sa ocitol v jednogólovom náskoku (5:4). Vyrovnávajúci gól sa podarilo NŠ vstreliť po skvelej strele Rýsa. NŠ to upokojilo a po pekných akciách strieľali góly Majer a Lachký. na 8:5 zvýšil, čím zaknihoval hattrick, Miroslav Rýs. Akoby uspokojená NŠ poľavila a v posledných minútach inkasovala a to hneď dvakrát. Ďalej už však góly nepadali, a tak sa z víťazstva tešili hráči Nulovej Šanca.