Barumka FC - Nulová Šanca

12.05.2012 17:00

Barumka FC 6:9 Nulová

G: 2 Potančok, 2 Laubert, Drdoš, Kostrec - 4 P. Daubner, 2 Rýs, 2 Majer, Meľaga

Zostava Nulovej Šance: J. Daubner - Dobrota, Badinský, P. Daubner - Majer, Meľaga, Rýs

____________________________________________________________________________________________

V sobotu podvečer sa odohral šláger 15. kola štvrtej ligy malého futbalu v Banskej Bystrici medzi Barumka FC a Nulovou Šancou. Išlo o veľmi cenné body, a taký bol prístup obidvoch celkov. Úvodne oťukávanie netrvalo dlho, a hneď začala gólová prestrelka. Ako prvá udrela Nulová Šanca. Po chybe Barumky v strede pola loptu získal Majer a po kombinácii s Rýsom rozvlnil sieť odkrytej bránky. V zápätí Nulová Šanca zvýšila náskok na 2:0 po peknej narážačke Paťa Daubnera s Majerom prvý menovaný skóroval. Potom si Nulová šanca vybrala slabšie chvíľky a dvakrát chybovala. Najskôr po nedorozumení brankára Daubnera s Meľagom Barumka znížila na 1:2 ,a potom po zlej krížnej lopte Majera vyrovnala na 2:2. Za vyrovnaného stavu zahodil vyloženú šancu P. Daubner, keď sa mu nepodarilo po nahrávke Majer zasunúť loptu do odkrytej bránky. Jeho zaváhanie napravil Miro Rýs, keď skóroval po narážačke s Majerom. Patrik Daubner v zápätí strelil gól na 4:2. Nulová Šanca opäť zaspala a po vyrazenej lopte od brakára osamotený hráč barumky znížil na rozdiel jediného gólu. Nulovej Šanci sa podarilo streliť gól do šatne, a to konkrétne Lukášovi Meľagovi. Polčasový výsledok 5:3 pre Nulovú Šancu.

Slabší úvod druhého polčasu hráčov Nulovej Šanci sa podarilo potrestať a Barumka opäť prehrávala len o gól. To ako keby nabudilo hráčov v bielom (Nulová Šanca) a v rýchlom časovom slede Patrik Daubner zavŕšil svoj hattrick a Majer s Rýsom si pripísali po svojom druhom góle v zápase a razom bolo 8:4. Opäť uspokojená Nulová Šanca zmiernila tempo, čo sa jej však nevyplatilo a inkasovala na 8:5. V závere z množstva šancí sa ujali len dve, po jednej na oboch stranách, keď najskôr Patrik Daubner pridal po skvelom výkone svoj 4 gól a v úplnom závere kozmeticky upravila Barumka na konečných 9:6 z pohľadu hostí (Nulová Šanca).